Презентація диск-гольфу в Львові

На вихідних 16-17 вересня у Львові відбулась презентація, майстерклас та дві повноцінні гри на 18 корзин у Стрийському парку.

Гравець з Луцька Богдан Алексєєв приїхав з однією корзиною для диск-гольфу та декількома десятками дисків. За два дні з диск-гольфом у Львові познайомилось більше 50 людей, декілька сотень глядачів, а спробували пограти більше 20.

В основному на гру залишились ті хто вже знайомий з дисками фризбі по алтимату та дог-фризбі. Проте всі учасники гри продемонстрували хорошу гру та високу конкуренцію.
Більше половина тих хто відвідав майстерклас у перший день, захотіли зіграти також у другий день незважаючи на невеликий дощ, а це хороший знак, що диск-гольф у Львові буде розвиватись.

Також, всі хто приймали участь у грі 17 вересня мали змогу поборотись за призи. Адже гравець диск гольф Chuck Czepyha з США, який перебуває у Львові, виділив 4 диска на призи серед львівських гравців, які займуть 1,2,3 місця у відкритому дивізіоні та для 1 місця серед дівчат.

Отже результати гри у Стрийському парку 17 вересня – 18 корзин\58 пар

У жіночому дивізіоні перемогла Victoria Gazda з результатом +7. А у відкритому дивізіоні одразу два гравці мали однакову кількість кидків за перше та за треті місця. Для того, щоб з’ясувати переможця, було проведено додаткову серію кидків з 5 метрів.

Таким чином переможцем став Ostap Andrusiv, друге місце зайняв Lesha Stabrovskiy, а третім став Oleg Herych.

Кінець гри 16 вересня

Кінець гри 17 вересня

Фото з гри:
1 Response

Залишити коментар