Посібник зі Змагань для Диск-гольф турнірів

Посібник зі змагань для Диск-гольф турнірів

Вступ

Посібник зі змагань для диск-гольф турнірів описує процедури та вказівки для змагань PDGA і повинен використовуватися разом з Офіційними правилами диск-гольфу та документом Стандарти туру. Ці процедури та вказівки є обов’язковими для всіх заходів, санкціонованих PDGA, якщо не зазначено інше. Усі посилання в Посібнику зі Змагань або Стандартах туру на «Директора Турніру» або «ТД» означають особу, відповідальну за подію відповідно до 801.02.G. Якщо Директор турніру вважає будь-яке положення в будь-якому з цих документів неприйнятним, він може подати запит на відмову, зв’язавшись з Директором служби підтримки заходів PDGA за адресою eventsupport@pdga.com або зателефонувавши за номером 762-253-2200.

Дух гри

У диск-гольф зазвичай грають без нагляду рефері чи суддів. Гра вимагає від гравця демонстрації спортивної майстерності, чесності, поваги до інших гравців і дотримання Офіційних правил диск-гольфу. Усі гравці повинні поводитись дисципліновано, демонструючи ввічливість і спортивну майстерність у будь-який час, незалежно від того, наскільки конкурентоспроможними вони можуть бути.

Зробіть оголошення. Прийміть оголошення. Це не особисте; це правила. Це дух гри в диск-гольф.

 

Код гравця в диск-гольф

 • Грай розумно:

НІКОЛИ не кидайте в сліпу зону або коли гравці, глядачі, пішоходи чи інші знаходяться в межах досяжності. Використовуйте споттерів.

 • Поважай курс:

Дотримуйтесь всіх розміщених правил. Ніякого сміття, графіті чи зловживання обладнанням чи флорою.

 • Представляй спорт:

Будьте позитивними та відповідальними. Навчайте інших.

Розділ 1: Процедури турніру

1.01 Права гравця

А. Усі члени PDGA з хорошою репутацією мають право брати участь у змаганнях у будь-якому дивізіоні, до якого вони кваліфікуються, залежно від класу (професіонали чи аматори), віку, статі та рейтингу гравця. Винятки повинні бути попередньо схвалені Директором із підтримки заходів PDGA. Будь ласка, перегляньте Розділ 2: Кваліфікація дивізіонів, щоб отримати докладнішу інформацію про відповідність дивізіону.

B. Вимоги до членства:

 1. Поточне членство в PDGA потрібне для участі в будь-якій події Major, Elite Series, A-Tier або B-Tier.
 2. У всіх інших подіях, санкціонованих PDGA, гравці, які не є поточними учасниками, можуть брати участь, сплачуючи внесок для неучасників (не потрібно для Ліг, див. 1.14.C.1).
 3. У подіях, санкціонованих PDGA, які дозволяють особам, які не є членами або не діючими членами, брати участь у змаганнях, сплачуючи внесок для учасників, така плата не застосовуватиметься до гравців, які змагаються в юніорських дивізіонах, або якщо вимога була скасована Директором Підтримки зі змагань PDGA (наприклад, заходи WGE або Competition Endowment Program).

1.02 Реєстрація на турнір

A. Попередня реєстрація потрібна для змагань PDGA Majors, Elite Series і A-Tier, а також рекомендована для всіх інших рівнів.

B. Гравець не буде офіційно зареєстрований у події, доки його вступний внесок не буде отримано та підтверджено подією.  

C. Усі реєстрації на ігровому полі будуть заповнені в порядку черги, за винятком випадків, коли ліміти дивізіону або класу Pro/Am були оприлюднені наперед під час реєстрації, у цьому випадку кожен дивізіон або клас буде заповнено за принципом першості. Нижче наведено винятки щодо принципу «перший прийшов, перший обслужений».

2.Винятки

Деякі винятки з принципу «перший прийшов, перший обслужений» є доцільними, щоб винагороджувати місцеві клуби та волонтерів за їх базову роботу та послуги, щоб дати Директору Турніру (ТД) корисний інструмент для збору грошей на турнір, який принесе користь усім гравцям події, і дозволити ТД визначати пріоритетність зростання конкретних демографічних показників спорту в їх регіоні, якщо вони вважають за потрібне.

а. Жодне з цих винятків не стосується подій PDGA Majors або PDGA Elite Series, оскільки ці події вже мають встановлені критерії реєстрації через угоди про подію з PDGA. A-Tiers, які проводяться одночасно з подією серії Elite, можуть використовувати ці винятки.

b. У будь-якому випадку будь-яке використання винятків має бути повністю прозорим і своєчасно опублікованим у формі, яка надає можливість будь-якому гравцеві відповідати вимогам для включення до конкретного винятку(ів).

c. Наведені нижче дозволені винятки (2, 3 і 4), класифіковані як Необмежені, Обмежені та Партнерський клуб PDGA, є ЄДИНИМИ винятками, дозволеними для заходів, санкціонованих PDGA, крім повної 100% першої реєстрації.

2. Необмежена кількість дозволених винятків

Ці необмежені дозволені винятки не обмежуються відсотком місць для проведення подій, але конкретні рівні ранньої реєстрації для необмеженого дозволеного винятку мають надаватися в першу чергу для будь-якого гравця, який відповідає конкретним вимогам цього рівня реєстрації.

a. ТД можуть пропонувати рівні ранньої реєстрації на основі рейтингів гравців PDGA, щоб надати перевагу гравцям з вищим рейтингом (Приклади: події Elite Series, USADGC).

b. ТД можуть пропонувати рівні ранньої реєстрації на основі кваліфікації через санкціоновані PDGA кваліфікаційні події, які були загальнодоступними для всіх гравців. (Приклад: PDGA Worlds, USDGC, USADGC).

c. ТД можуть пропонувати рівні ранньої реєстрації на основі конкретних дивізіонів, які в іншому випадку недостатньо обслуговуються. Це обмеження дивізіонами лише для жінок, дитячими дивізіонами або старшими (віком 50 років і старше) віковими дивізіонами. 

3. Обмежені дозволені винятки

ВИМОГИ ДО ВИКОРИСТАННЯ:

a. ТД можуть використовувати одне або більше з трьох наведених нижче Обмежених дозволених винятків, але в жодному разі вони не можуть виділяти більше однієї третини (33%) від загальної кількості місць для гравців події на будь-яку комбінацію використаних Обмежених дозволених винятків. Дві третини (67%) місць на заході мають залишатися для реєстрації в порядку черги.

b. Якщо на подію призначено обмеження для класу Pro/Am для реєстрації, не більше однієї третини (33%) місць Pro та однієї третини (33%) місць любителів може бути розподілено загалом на будь-яку комбінацію. Дві третини (67%) місць на подіях мають залишитися для реєстрації в порядку черги як для професіоналів, так і для любителів.

c. Якщо подія має обмеження щодо реєстрації у дивізіонах, не більше половини (50%) місць у будь-якому дивізіоні може бути виділено будь-якій комбінації використаних Обмежених дозволених винятків. Половина (50%) місць на заході має залишатися для першої реєстрації в будь-якому запропонованому розділі.  

d. Обмежено дозволені винятки:

 1. Виняток для членства в партнерському клубі

ТД можуть пропонувати ранню реєстрацію оплачуваним членам місцевих диск-гольф-клубів, які організовують, проводять або іншим чином сприяють успіху події та які зареєстровані як афілійовані клуби PDGA. Членство в клубі не має бути ексклюзивним і має бути публічно опубліковане, щоб будь-хто міг відповідати вимогам стати частиною Виключення членства в партнерському клубі, якщо він цього забажає.

 1. Виняток щодо спонсорства заходу

ТД можуть запропонувати ранню реєстрацію гравцям, які погоджуються спонсорувати подію (або призначеного спонсором події гравця) на рівні, визначеному Директором турніру. Можливість спонсорства не має бути ексклюзивною та має бути оприлюднена для всіх, щоб будь-хто міг відповідати вимогам, щоб взяти участь у Виключенні спонсорства події, якщо він цього забажає.

 1. Виняток для волонтерів

ТД можуть запропонувати ранню реєстрацію волонтерам для їхньої роботи з підготовки курсу тощо до події на рівні, визначеному ТД. Ця волонтерська можливість не має бути ексклюзивною та має бути публічно опублікована, щоб будь-хто міг відповідати вимогам стати частиною Винятку для волонтерів, якщо захоче.

4. Дозволений виняток афілійованого клубу PDGA – події «Лише для членів клубу».

     a. Партнерські клуби PDGA з великою кількістю членів можуть проводити заходи, схвалені PDGA, де реєстрація відкрита лише для платних членів Партнерського клубу PDGA.  

     b. Членство в Клубі не має бути ексклюзивним і має бути публічно опубліковане, щоб будь-хто міг відповідати вимогам стати частиною Партнерського клубу, якщо захоче.  

     c. Усі учасники Партнерського клубу повинні реєструватися за принципом першості.  

     d. Оскільки вони не відкриті для широкого загалу, такі події позначатимуться як рівень «X» (XC, XB, XA тощо), а назва події має містити фразу «– Подія лише для членів клубу» (приклад: «Shooting the Breeze with the Augusta DGC – Club Members Only Event»).

D. Списки очікування підтримуватимуться (загальні, за класами чи дивізіонами) на основі обмежень, які були оприлюднені заздалегідь.

E. Заявки, отримані через онлайн-заявку, повинні мати дату та час на основі фактичного часу отримання вступного внеску при онлайн реєстрації.

F. У разі отримання декількох реєстрацій одночасно пріоритет матиме гравець із найменшим номером PDGA.

G. Події повинні публікувати списки попередньої реєстрації та списки очікування на pdga.com та/або на офіційному сайті реєстрації турніру та оновлювати ці списки принаймні щотижня.

F. В опублікованому списку турнірів мають бути вказані лише гравці які оплатили вступний внесок.

1.03 Зняття з турніру та повернення коштів

Правила подій

A. Гравці ПОВИННІ звертатися до Директора турніру електронною поштою або телефоном для повернення коштів лише за контактною інформацією, розміщеною в інформації про турнір. Обговорення з іншими особами, крім Директора турніру, включно з іншим персоналом турніру, не вважаються офіційними.

B. Гравці, які заплатили БІЛЬШЕ ніж внесок у розмірі 10$ і є в списку очікування події, які не потрапили в подію, або які офіційно подали запит на зняття зі списку очікування до закриття реєстрації (рекомендовано протягом одного тижня), отримають 100% грошове відшкодування плати за лист очікування (мінус комісія за до 10$). Гравці зі списку очікування, які ТІЛЬКИ сплатили номінальну плату за список очікування, що не підлягає відшкодуванню, у розмірі 10$ або менше, не отримають відшкодування. 

C. Гравці, які офіційно надіслали запит на зняття з турніру принаймні за 30 днів до початку, отримають 100% грошового відшкодування їх вступного внеску (мінус комісія за обробку до 10$). 

D. Гравці, які офіційно надіслали запит на зняття з турніру за 15–29 днів до початку, отримають 100% грошового відшкодування свого вступного внеску за вирахуванням комісії за обробку в розмірі до 10$, ЛИШЕ якщо їхнє місце в турнірі зайнято гравцем, який знаходиться в списку очікування на момент запиту на зняття. Якщо місце гравця НЕ заповнено, ТД має вибір: повернути АБО 50% грошового відшкодування його вступного внеску АБО лише набір гравця, який гравець отримав би, якби він був присутнім (мінус вартість доставки). Якщо гравець у професійному дивізіоні бере участь у події без пакету гравців Pro вартістю принаймні 25% вступного внеску, ТД надасть 50% грошового відшкодування. 

E. Гравці, які офіційно надіслали запит на зняття з турніру протягом 14 днів до початку події та до опублікованого закриття реєстрації та заміни списку очікування (рекомендовано протягом одного тижня), отримають 100% грошового відшкодування за вирахуванням суми до 10$ комісії ЛИШЕ, якщо його місце в турнірі зайнято гравцем, який перебуває в списку очікування на момент запиту на зняття коштів. Якщо місце гравця НЕ заповнено, ТД має вибір: відшкодувати АБО 25% грошового відшкодування, АБО лише набір гравця, який він отримав би, якби був присутній (мінус вартість доставки). Якщо гравець у професійному дивізіоні бере участь у події без пакету гравців Pro вартістю принаймні 25% вступного внеску, ТД надасть 25% грошового відшкодування. 

F. Гравці, які офіційно НЕ просять відмовитися від зареєстрованого місця, що грають на турнірі до опублікованого закриття реєстрації та заміни в списку очікування, і не грають (неявка), втрачають свій вступний внесок і НЕ отримують відшкодування або набір гравця. Це НЕ стосується гравців зі списку очікування; 1.03.В. 

G. Директори турнірів для турнірів Major, Elite Series і A-Tier можуть подати петицію до Директора з підтримки заходів PDGA щодо зміни розкладу для пунктів C, D та E. 

H. У разі отримання дозволу політика має бути чітко опублікована разом із усіма реєстраційними матеріалами. 

I. Якщо ТД скасовує один з дивізіонів через відсутність зареєстрованих гравців для дивізіону (див. 2.01.L), будь-який гравець цього дивізіону, який не бажає переходити до іншого дивізіону, на який він має право, отримує повне відшкодування. 

J. Якщо Директор турніру скасовує подію, усі наразі зареєстровані гравці або гравці, які перебувають у списку очікування, повинні отримати 100% грошового відшкодування їх вступного внеску або внеску в списку очікування. Лише у випадку стихійного лиха поза контролем ТД, яке перешкоджає проведенню події через те, що місце є недоступними, і лише за попередньою згодою директора PDGA з підтримки змагань, ТД може надати гравцям, зареєстрованих у аматорських дивізіонах пакети гравця та частковим грошовим відшкодуванням у розмірі різниці між роздрібною вартістю пакету гравця та сумою вступного внеску. 

K. Якщо Директор турніру відкладає подію, усі гравці, які наразі зареєстровані або перебувають у списку очікування на початкову дату на момент перенесення, повинні отримати 100% грошового відшкодування їх вступної плати або плати за участь у списку очікування, якщо вони запитують це. Лише у випадку стихійного лиха поза контролем ТД, яке перешкоджає проведенню події через те, що місце є недоступними, і лише за попередньою згодою директора PDGA з підтримки змагань, ТД може надати гравцям, зареєстрованим у аматорських дивізіонах пакет гравця та частковим грошовим відшкодуванням у розмірі різниці між роздрібною вартістю пакету гравця та сумою вступного внеску. Після оголошення нової дати всі попередні зареєстровані учасники, які все ще зареєстровані або перебувають у списку очікування, повинні отримати сповіщення електронною поштою та мати можливість отримати 100% грошового відшкодування їх вступного внеску або внеску в список очікування, якщо вони вирішать, що не можуть відвідати подію з оголошеною новою датою.

Примітка. Рекомендується, щоб великі події НЕ включали персоналізовані предмети в набори гравців через складність, яка створюється зняттям з турніру та поверненням коштів. Персоналізовані предмети можна запропонувати лише як товар для покупки під час реєстрації за окрему плату, яка не підлягає відшкодуванню, яка не є частиною вступного внеску на турнір.

1.04 Реєстрація на подію

A. Реєстрація перед турніром є обов’язковою для гравців турнірів Majors, Elite Series і A-Tier, а також рекомендована для всіх інших рівнів. 

B.Будь-який гравець, який не зареєструвався до часу, визначеного Директором турніру, втрачає своє офіційне місце та вступний внесок. Винятки можуть бути лише на власний розсуд Директора Турніру.

1.05 Тренувальні раунди, початок гри, пізні прибуття

A. Гравці несуть відповідальність за планування тренувальних раундів до події. Доступність курсу та налаштування курсу для тренувальних раундів можуть відрізнятися (детальніше див. Стандарти туру). Курс або курси закриті для тренувань під час турніру та в будь-який інший час, визначений Директором турніру.

B. Використовують два типи старту для початку змагання:   

 1. Одночасний старт “Shotgun Starts” (раунди, де кілька груп починають одночасно): у запланований час картки результатів повинні бути роздані гравцям у центрі турніру. Після роздачі карток результатів групам надається достатній час, щоб досягти призначених лунок. Для вказівки того, що до початку гри залишилося дві хвилини, слід використовувати гучний шумоутворювач, наприклад сирену. Сигналом має бути серія з двох коротких звуків. У цей час гравці мають завершити тренування та негайно перейти до своєї початкової лунки. Протяжний гучний звук розпочинає раунд і сигналізує гравцям, що ведуть рахунок оголосити порядок виконання кидків. 
 2. У визначений час “Staggered Starts” (раунди, коли групи починають одна за одною на певній лунці): гравець повинен почати в час, оголошений Директором турніру. Гравцям рекомендується з’явитися за десять хвилин до початку матчу. У подіях із визначеним стартом із запланованим часом гравці можуть тренуватися в будь-якій зоні, визначеній Директором турніру, доки не оголосять двохвилинний сигнал для своєї групи. Коли на полі тривають раунди турніру, це поле недоступне для тренувань, якщо тільки Директор турніру не вкаже інше.

C. Кидок гравця між двохвилинним сигналом і початком раунду отримує попередження, якщо це бачили два або більше гравців або Офіційна особа. Наступні кидки гравця протягом цього періоду, якщо спостерігають два або більше гравців або Офіційна особа, призводять до додавання одного штрафного кидка до рахунку гравця, незалежно від кількості кидків.

D. Гравець зобов’язаний знати правила курсу, бути на стартовій лунці та бути готовим грати вчасно до початку раунду.   

E. Гравці, які були відсутні на своїй стартовій лунці або будь-якій наступній лунці, вчинили неправильну гру (див. 811.F.5 і 6, Помилкова гра). Якщо пропущений повний раунд або якщо гравець не закінчив раунд, гравець може бути дискваліфікований на розсуд Директора турніру.  

F. Гравці, які прибувають із запізненням, для раундів одночасного або визначеного часу відповідальні самостійно зв’язатися з ТД, офіс турніру або оголошувачем стартів, щоб дізнатися свою правильну стартову групу, і несуть повну відповідальність за початок гри з цією ігровою групою або спеціально створеною групою ТД через відсутність гравця. Невиконання цього є помилковою грою (див. 811.F.10, Помилкова гра).  

G. Директор турніру повинен надати кожній групі щонайменше дві картки результатів, які повинні заповнюватися незалежно одна від одної. Ці картки результатів можуть бути як одного, так і різних носіїв. Кожному учаснику групи слід надати можливість ознайомитися з картками результатів, і кожен член групи повинен узгодити офіційну картку результатів і погодити її будь-яким методом, який призначив Директор турніру як офіційний метод підрахунку балів для турніру. Будь-який гравець, який відмовляє іншому гравцеві в групі в можливості ознайомитись та перевірити офіційну картку, отримує два штрафні кидки.  

H. Паперові картки результатів завжди повинні бути доступні для кожної ігрової групи, незалежно від того, що Директор турніру оголосив офіційним методом підрахунку балів.

1.06 Групування та розділення   

A. Гравці-професіонали та гравці-любителі не повинні групуватися разом. Дивізіони слід групувати разом настільки, наскільки це можливо.

B. Усі гравці в межах дивізіону повинні бути згруповані для першого раунду одним із таких методів:  

 1. Випадкове групування; гравці в межах дивізіону можуть бути випадковим чином згруповані для першого раунду.
 2. Групування Рейтингом; гравці в межах дивізіону можуть бути згруповані за рейтингом гравців для встановлення груп першого раунду. Гравець з найвищим рейтингом починає з лунки з найменшим номером, гравець з другим за рейтингом починає з наступної лунки тощо. Цей процес триватиме, доки не будуть заповнені всі стартові лунки. Наприклад, розподіл 12 гравців на 3 лунки, встановлений рейтингом їхніх рейтингів, буде таким: Лунка 1: Гравці 1, 4, 7 і 10

  Лунка 2: Гравці 2, 5, 8 і 11

  Лунка 3: Гравці 3, 6, 9 і 12

 3. У разі достатньо великого дивізіону, щоб потрапити в кілька пулів або секцій, гравців слід розділити за рейтингом (приклад: 72 найвищі рейтинги в пулі A та 72 найнижчі рейтинги в пулі B), а потім рандомізувати в кожному пулі для першого раунду.
 4. Події C-Tier мають можливість випадкового змішування дивізіонів для групування (ЛИШЕ в першому раунді), за винятком того, що гравці дивізіону Junior ≤15, Junior ≤12, Junior ≤10, Junior ≤08 і Junior ≤06 повинні групуватись лише з іншими гравцями із тих самих дивізіонів.

C. У всіх наступних раундах гравці повинні бути згруповані за дивізіонами, наскільки це можливо.

D. У межах дивізіону гравці повинні бути згруповані за найнижчим рахунком (див. 1.09 Нічия). Група з найменшими балами починає з лунки з найменшим номером і так далі. Якщо використовується визначений стартовий час, група з найнижчими результатами має останній стартовий час.   

E. Нічия з однаковим загальним рахунком (див. 1.09.).   

F. Для сприяння справедливості групи не повинні складатися з менш ніж трьох гравців, за винятком пом’якшувальних обставин, які вважає за необхідне Директор турніру. У випадках, коли потрібно, щоб разом грали менше ніж три гравці, призначається Офіційна особа турніру (див. 1.12.A), яка повинна супроводжувати групу і може грати, якщо це не заважає гравцям, які змагаються.  

G. Групи не повинні складатися з більш ніж п’яти гравців і мають бути обмежені чотирма гравцями, коли це можливо.  

H. Якщо учасників більше, ніж може грати разом в одному раунді, поле учасників може бути розділене на секції або пули. Гравці в межах дивізіону повинні грати в однакові схеми під час змагань.   

I. Якщо умови по-різному впливають на гру між розділами, Директор турніру може розглянути можливість використання процедури розділення для визначення просування. У цьому випадку пропорційна кількість гравців, які просуваються вперед, буде взята з кожної секції за результатами, і їхні результати не будуть перенесені на наступний етап.   

J. «Супергрупи» першого раунду для медіа-цілей НЕ дозволені, окрім випадків, коли це стосується відеозйомки та попередньо схвалено кожним гравцем у групі та Директором із підтримки заходів PDGA.  

K. Група-привид — це позначення другорядної групи гравців, якій призначено стартову лунку, уже зайняту. Групи-привиди можна використовувати лише для вирішення надзвичайних ситуацій, таких як лунка, яка несподівано стає непридатною для гри через затоплення, обірвану лінію електропередач або інші обставини поза контролем Директора турніру.   

 1. Група-привид завжди буде другою на лунці як лунці з нижчим номером як для групування першого раунду (див. 1.06.B), так і для наступних раундів (див. 1.06.D).
 2. Групи-привиди повинні починати з лунки меншої довжини після довшої/складнішої лунки, щоб мінімізувати вплив на рух по курсу та швидкість гри.

L. У подіях із визначеним стартом із запланованим першим часом Директори турніру повинні опублікувати початковий час на сторінці подій PDGA для всіх гравців у певному дивізіоні не пізніше ніж за 12 годин до першого стартового часу для цього дивізіону або через годину після завершення гри попереднього раунду для цього дивізіону, залежно від того, що відбудеться пізніше.

1.07 Припинення гри

Безпека кожного на заходах, санкціонованих PDGA, є надзвичайно важливою. ТД дуже заохочується використовувати всі доступні ресурси, такі як детектори блискавок і онлайн-карти погоди (які відображають шторми та удари блискавок, що просуваються на територію), щоб призупинити гру до того, як умови стануть небезпечними для гравців, персоналу та глядачів. (див. Політику PDGA щодо призупинення та скасування через погодні умови)

A. Якщо, на думку Директора турніру, блискавка, сильний дощ або небезпечні умови роблять непрактичним або небезпечним продовження гри, турнір буде призупинено. Сигнал призупинити гру повинен бути поданий так само, як і сигнал початку, але з використанням трьох коротких звуків. Ці звуки мають повторюватися принаймні один раз протягом однієї хвилини, і Директор Турніру повинен докласти всіх необхідних зусиль, щоб усі групи могли почути сигнал.  

B. Гравці повинні негайно припинити гру і позначити положення кожного члена групи. Природного об’єкта достатньо, щоб визначити приблизне положення, з якої гравець має відновити гру. Гравці повинні сховатися. Якщо це доцільно, гравці повинні повернутися до першої ті-зони, приміщення клубу, центру турніру або до зони, визначеної Директором турніру. Після такого сигналу гра буде призупинена мінімум на тридцять хвилин.

C. Гравці повинні відновити гру зі своїх приблизних положень, встановлених на момент призупинення раунду. Приблизне положення визначає більшість у групі.

D. Директор турніру оцінить умови та призначить гравцям час не менше тридцяти хвилин після сигналу, щоб повернутися для відновлення гри.

E. Гра повинна бути відновлена з використанням тих самих сигналів, що й на початку раунду: двохвилинний сигнал, що складається з двох коротких гудків, а потім один протяжний звук через дві хвилини, щоб вказати, що раунд розпочався знову.

F. Директор турніру може відкласти незавершену частину раунду на пізнішу дату в рамках запланованого турніру, якщо, на думку Директора турніру, умови не покращаться або якщо темрява настане раніше запланованого часу фінішу. (див. Політику PDGA щодо призупинення та скасування через погодні умови)

G. Часткові результати раунду переносяться на завершення раунду кожного разу, коли раунд поновлюється.

H. Гравець, який припиняє гру до сигналу про зупинку, отримує два штрафні кидки, якщо, на думку Директора турніру, гравець припинив гру передчасно.

I. Директор турніру докладе всіх зусиль, щоб усі раунди турніру були завершені за розкладом.

 1. Якщо заплановано загальну кількість трьох повних попередніх раундів або менше, усі гравці повинні пройти принаймні один раунд, щоб подія вважалася офіційною. 
 2. Якщо заплановано чотири або більше повних попередніх раундів, усі гравці повинні пройти щонайменше два раунди, щоб подія вважалася офіційною.
 3. Якщо ці критерії не відповідають, захід слід перенести. Якщо перенесення неможливе та/або гравці не можуть взяти участь, буде надано повне відшкодування за вирахуванням пакету гравця, PDGA та інших пов’язаних зборів за подію. 

J. Усі призупинені раунди повинні бути завершені, якщо не існують умови, які унеможливлюють це. Якщо такі умови існують, результати мають бути остаточними від останнього завершеного раунду, якщо виконуються необхідні вимоги раунду. (див. Політику PDGA щодо призупинення та скасування через погодні умови)

K. Завершення призупиненого раунду має вищий пріоритет, ніж майбутній раунд, тому майбутні раунди мають бути скасовані, щоб завершити призупинений раунд.

1.08 Зменшення розміру поля

A. Поле може бути зменшено (урізано) для півфіналу або фіналу на розсуд Директора турніру, за умови, що це буде оголошено до початку реєстрації гравців на подію. Єдиний виняток може бути пов’язаний із політикою PDGA щодо призупинення та скасування погодних умов у середині події, яка активується для завершення події.   

B. Якщо інше не оголошено заздалегідь Директором турніру, усі нічиї в півфіналі або фіналі визначаються на тай-брейку (див. 1.09). 

C. Розміщення лінії відрізу на лінії виплат або вище її є обов’язковим, щоб усі позиції, які не буде урізано, отримували виплати. Якщо додаткові гравці, які знаходяться нижче лінії виплат, виключаються через нічиї, то отримують виплати лише ті гравці, які залишаються принаймні рівними для позиції виплат. Єдиний виняток може бути пов’язаний із застосуванням Політики щодо несприятливих погодних умов для завершення події (див. Політику PDGA щодо призупинення та скасування погодних умов у середині події). 

D. Будь-який гравець, який вирішив не брати участь у півфіналі чи фіналі, отримає рейтинг і грошові призи або призи, що дорівнюють останнім місцям у полі, що залишилося. 

E. Втішні раунди для гравців, які більше не беруть участі в турнірі, не рекомендуються, оскільки втішні раунди НЕ є офіційними, про них НЕ повідомлятиметься та це не впливатиме на рейтинги гравців у турнірі. Будь-які такі втішні раунди НЕ можуть впливати на розклад офіційних раундів турніру.

1.09 Нічиї 

A. У проміжках між раундами, коли відбувається перегрупування, однакові позиції розбиваються. Гравець з найнижчим результатом в останньому раунді матиме найвищу позицію. У разі однакових результатів в усіх попередніх раундах, нічиї визначають за нижчим номером PDGA, гравець з меншим номером має вищу позицію, а потім за алфавітним порядком прізвища для будь-яких гравців без номера PDGA.

B. За винятком, зазначених нижче в 1.09.D, остаточні нічиї результати за перше місце в будь-якому дивізіоні повинні бути визначені грою «Раптова смерть». Крім того, якщо нічия визнається через зменшення розміру поля, вона повинна бути визначена грою «Раптова смерть». За жодних обставин не можна використовувати будь-який інший метод, наприклад топ раунд, чи порівняння результатів раунду тощо, щоб визначити нічию за перше місце. 

 1. Гра «Раптова смерть» повинна починатися, якщо це можливо, на тому ж полі, що й попередній раунд, на лунці номер один, якщо інше поле, лунка або серія лунок не призначені Директором турніру до початку турніру. Командна має використовувати той самий формат, що й попередній раунд.   
 2. Конкретний порядок, у якому гравці беруть участь у грі «Раптова смерть», визначається шляхом випадкового жеребкування (наприклад, пронумеровані ігрові карти, вибір номера з капелюха тощо).  
 3. У випадку нічийної лунки під час гри «Раптова смерть» порядок дій для наступної лунки змінюватиметься з порядку, який використовувався для щойно завершеної лунки.

C. Гроші або призи за перше місце повинні бути надані переможцю дивізіону та вказані в результатах події. Грошові кошти або призи можуть не розподілятися порівну між будь-якими гравцями, які займають перше місце, за винятком випадків, зазначених у 1.09.D.

D. Винятки з вимог щодо тих, хто займає перше місце на тай-брейку:

 1. Нічия за перше місце на змаганнях з гнучким стартом, де учасник із рівним результатом уже покинув подію.
 2. Нічия за перше місце, викликана необхідністю зупинити змагання через небезпечні умови, коли в запланований останній день змагань не залишилося часу для завершення змагання або визначення нічиєї за перше місце. За жодних обставин гравців не очікують або не просять повернутися на наступний день після останнього дня регулярно запланованих раундів, щоб завершити подію (див. Політику призупинення та скасування PDGA під час погодних умов). 

Якщо плей-офф «Раптова смерть» не може бути проведений протягом останнього дня регулярно запланованих раундів змагання, то залишається нічия за перше місце, а гравці оголошуються співчемпіонами, грошові кошти та призи за місця розподіляються між гравцями, якщо двоє гравців розділяють перше місце, вони ділять гроші або призи за перше та друге місця).

E. Підсумкові нічиї для інших рангів офіційно реєструються як нічиї. Розподіл призових грошей між гравцями, які мають рівний результат (окрім першого місця), визначається шляхом додавання загальної суми грошей, тої кількості позицій, представлених гравцями з рівним результатом та ділення цього на кількість гравців, які мають нічию. Розподіл трофеїв для нічийних результатів може визначатися грою «Раптова смерть» або будь-якою пов’язаною подією з диск-гольфу, визначеною Директором турніру, але лише з метою нагородження трофеями; офіційні результати гравців повинні залишатися в як однакові.

1.10 Розподіл призів

A. Будь-який гравець, який приймає готівку в професійному дивізіоні на змаганнях, санкціонованих PDGA (окрім ліг, див. 1.14.C.2), повинен мати номер PDGA до початку події (гравці, які отримують номер PDGA після реєстрації на подію, повинні попередити ТД перед подією). Гравці без номера PDGA мають право лише на трофеї, а будь-які грошові виплати за це місце або нижче перемістяться на одне місце вниз, утворюючи додаткове місце для виплати.  

B. Любитель, який грає в професійному дивізіоні, НЕ може приймати сувеніри замість готівки на змаганнях рівня A-Tier та вище; вони можуть прийняти лише трофей (якщо він доступний). Усі виплати готівкою за зайняте місце або нижче перемістяться на одне місце вниз, спричиняючи оплату додаткового місця.   

C. Всі додані гроші мають бути розподілені між усіма професійними дивізіонами на основі відсотка вступних внесків, внесених у загальну частину професійної події кожного дивізіону. Додана готівка понад мінімум може бути розподілена на розсуд ТД.  

D. Події з більш ніж двома раундами повинні опублікувати розмір виплат (включаючи всі додані гроші) до початку останнього раунду.  

E. Будь-які призи (гроші чи товари), відхилені гравцем, повинні перейти до наступної фінішної позиції (приклад: якщо гравець, який посідає третє місце, відмовляється від свого призу, гравець, який посідає четверте місце, отримає приз за третє місце, а гравець, який посідає п’яте місце, отримає приз приз за четверте місце тощо). У турнірах дозволяється зберігати призи, які були відхилені всіма гравцями в межах дивізіону, лише після того, як відхилені призи пройшли через усі фінішні позиції.  

F. Використання скінів (та інших подібних форматів) дозволено на подіях PDGA, але ці бали не дозволяють визначити загальну позицію гравця в події, а призи не зараховуються до виграшу гравця. 

G. Будь-які призи, які заробив гравець, будуть розподілені після завершення події після того, як результати будуть заповнені та перевірені. 

 1. Директори турніру можуть присуджувати нагороди раніше на свій розсуд.  
 2. Гравці, які залишають гру до офіційного розподілу призів, не відмовляються від своїх виграшів, але вони зобов’язані зв’язатися з ТД якнайшвидше, щоб домовитися про отримання цих виграшів, а також несуть відповідальність за будь-які пов’язані з цим витратами на доставку. 
 3. Якщо ТД використовує електронні платежі (наприклад, PayPal) для отримання грошових призів Pro, ці призи мають бути розподілені протягом двох робочих днів після завершення події. ТД повинні надавати готівку або чеки тим, хто не має можливості отримувати оплату в електронному вигляді. 
 4. Якщо ТД використовує товарні ваучери для аматорських виплат, вони мають бути використані під час події або після неї через онлайн. 
 5. Будь-які призи (грошові або сувенірні), які залишаються незатребуваними (не з вини ТД) через шість місяців після завершення події, вважаються, що гравець відмовився. ТД повинні докласти зусиль, щоб надати виплату гравцеві, зв’язавшись з ними, пропонуючи відправити тощо.

1.11 Офіційні особи

A. Щоб стати сертифікованим Офіційним представником, особа має бути чинним членом PDGA, скласти офіційний іспит із сертифікованих правил PDGA та зареєструватися як Офіційна Особа в PDGA. У разі суттєвих змін до Офіційних правил диск-гольфу Рада директорів PDGA може вимагати від сертифікованих Офіційних Осіб скласти оновлений іспит, щоб зберегти свій статус сертифікованої Офіційної Особи. 

B. Директори турніру (та помічники ТД) повинні бути сертифікованими Офіційними Особами, щоб провести будь-який сертифікований захід PDGA. 

C. Усі гравці мають бути сертифікованими Офіційними Особами, щоб брати участь у будь-якій елітній серії (Elite Series чи Major) санкціонованій PDGA. Іспит базується на Офіційних правилах диск-гольфу та Посібнику зі Змагань. 

D. Бути сертифікованим гравцем НЕ робить особу Офіційною Особою турніру, яка може виносити рішення на змаганнях PDGA (див. 1.12.A).

1.12 Офіційні Особи Турніру

A. Лише Директор турніру, сертифіковані Офіційні Особи (як визначено в 1.11.A), які були призначені Директором турніру, або Маршал PDGA, призначений Директором змагань PDGA, є Офіційними Особами Турніру для даної події.

B. Лише Офіційні Особи турніру можуть приймати рішення на санкціонованих PDGA подіях, окрім тих оголошень, які дозволено правилами, які можуть приймати самі гравці або ігрова група.

C. Глядачі не є Офіційними Особами Турніру і НЕ можуть приймати рішення. Учасники події, які не є Офіційними Особами Турніру та не беруть активної участі в раунді (або закінчили, або ще не почали), вважаються глядачами. 

D. Кожна Офіційна Особа Турніру повинна завжди мати при собі копії правил турніру/поля, Офіційних правил диск-гольфу та Посібника зі змагань.

E. Якщо в турнірі бере участь призначена Офіційна Особа Турніру, вона НЕ може виконувати будь-які рішення у своєму дивізіоні, окрім як члена ігрової групи, як це дозволено правилами. 

F. Постанова Офіційної Особи Турніру має перевагу над постановою ігрової групи, але апеляція може бути подана Головній Офіційній Особі, який є Директором турніру, або призначеному ним Головною Офіційною Особою. 

G. Директор турніру може уповноважити волонтерів виконувати роль споттерів для певної мети спостереження, але рішення споттера НЕ замінює рішення групи. 

H. Заборонено використовувати відеодокази чи інші медіа з метою винесення рішень щодо санкціонованої гри. Такі докази можна використовувати лише для документування неналежної поведінки гравця (як визначено в 3.03). Докази неналежної поведінки гравця можуть бути оцінені в будь-який час Дисциплінарним Комітетом PDGA.

1.13 Безпека молоді

A. Батьки/опікуни повинні нести відповідальність за своїх дітей під час заходів, санкціонованих PDGA. Ані персонал PDGA, ані персонал, який займається заходом, не несуть відповідальності за дітей учасників турніру, глядачів тощо під час заходу. Батьки/опікуни не мають права залишати дітей без супроводу біля залікової зони, клубу чи будь-якого іншого місця проведення турніру. Будь-яка дитина молодше 13 років, яка супроводжує будь-яку групу гравців і не є кедді, повинна перебувати під наглядом дорослого, який не входить до цієї групи гравців і не є кедді. 

B. Гравці в категорії Юніор ≤12, Юніор ≤10, Юніор ≤08 і Юніор ≤06 повинні перебувати в супроводі батьків або опікунів під час раундів турніру. Крім того, будь-який гравець віком до 13 років повинен супроводжуватися одним із батьків або опікуном, незалежно від дивізіону, в якому він грає. Один із батьків або опікун може нести відповідальність за кількох молодших гравців в одній групі за згодою всіх батьків/опікунів до початку раунду. Гравців у категорії Юніор ≤18 і Юніор ≤15 можуть супроводжувати батьки або опікуни під час раундів турніру. 

C. Під час санкціонованих PDGA раундів турніру батьки/опікуни, які супроводжують гравців молодшого дивізіону:  

 1. МОЖЕ взяти на себе роль кедді; допомагати молодшим гравцям у виборі диска, виборі кидка, тлумаченні правил або підрахунку результатів. 
 2. НЕ МОЖЕ оголошувати або підтверджувати рішення, такі як помилки, порушення правил ввічливості тощо. 
 3. ПОВИНЕН заохочувати гарну спортивну майстерність, демонструючи позитивну підтримку всім молодшим гравцям у групі. 
 4. ПОВИНЕН ставити емоційне та фізичне благополуччя всіх молодших гравців у групі вище особистого бажання перемогти. 
 5. ПОВИНЕН утримуватися від використання насмішок або нецензурної лексики. 
 6. ПОВИНЕН утримуватись від вживання наркотиків, алкоголю чи тютюну.

D. Недотримання обов’язків батьків/опікунів, викладених у розділі       1.13, призведе до дискваліфікації юніора або видалення порушника, кедді чи опікуна. Гравці віком до 13 років, опікун яких був усунутий, можуть продовжувати грати, якщо знайдеться добровільна заміна такому опікуну, але за згодою усуненого опікуна.

E. ​​PDGA настійно рекомендує, щоб Директори турнірів створили свої розклади турнірів, щоб гарантувати, що всі гравці у двох наймолодших вікових групах, Юніори ≤08 і Юніори ≤06, гратимуть не більше ніж 18 лунок за один день. Крім того, ТД повинні на свій розсуд, можливо, обмежити кількість щоденної гри щодо категорії Юніори ≤10 (віком 10 років і молодше) залежно від тривалості та напруженості їх курсу.

1.14 Ліги

A. Ліги PDGA є найнижчим рівнем санкціонованих PDGA заходів. Замість одного турніру, Ліги включають один раунд на тиждень, щотижня в один і той самий день тижня протягом шести-десяти тижнів поспіль (наприклад, вісім понеділків поспіль або десять п’ятниць поспіль). Ліги можуть пропустити тиждень через погоду чи інші пом’якшувальні обставини після схвалення персоналу PDGA. 

B. Кожен гравець повинен грати за однаковою схемою протягом певного раунду Ліги, але схеми та курси можуть змінюватися щотижня.  

C. Офіційні правила диск-гольфу та Посібник зі Змагань застосовуються до гри в Лізі PDGA, за такими винятками:

 1. Непостійні учасники та ті, хто не є учасниками, не сплачують внески для участі в Лігах (див. 1.01.B.2).
 2. Гравці можуть виграти грошові призи, не маючи номера члена PDGA (див. 1.10.A).
 3. Гравці-аматори можуть отримувати грошові призи, не впливаючи на їхній статус аматорів (див. 2.01.F).
 4. Якщо це дозволено місцевим законодавством і правилами місця проведення змагань, гравці, які досягли повноліття, можуть вживати або демонструвати алкоголь між двохвилинним сигналом і подачею своєї картки результатів (див. 3.03.B.5). Однак гравцям забороняється надмірно пити або перебувати в стані алкогольного сп’яніння (див. 3.03.B.6).
 5. Діти до 13 років, які супроводжують групу, можуть перебувати під наглядом дорослого в ігровій групі (див. 1.13.A). Діти віком до 13 років, які супроводжують групу, що грає, підпадають під дію положень 812, «Ввічливість» і 3.03, при цьому будь-які штрафи, зроблені дитиною, застосовуються до гравця, який наглядає.

Розділ 2: Кваліфікація Дивізіонів

2.01 Загальні положення

A. Гравцям не дозволяється входити до дивізіону, до якого вони не мають права через статус членства, клас гравця, стать, вік або рейтинг гравця. Перегляньте таблицю дивізіонів, рейтингів і факторів очок. 

B. Гравець несе виключну відповідальність за те, щоб знати, у якому(их) дивізіоні (дивізіонах) він має право брати участь у змаганнях. Участь у дивізіоні, який не відповідає вимогам, може призвести до дискваліфікації з змагань та/або відсторонення від змагань PDGA (див. 2.02 для винятків). 

C. Після завершення реєстрації гравці не можуть подати запит на зміну свого дивізіону, окрім випадків, коли в їхньому дивізіоні є три або менше осіб. Гравці повинні подати запит на це до початку змагань. ТД можуть схвалити або відхилити цей запит на власний розсуд. 

D. Якщо після початку події Директор турніру виявляє, що гравець знаходиться в дивізіоні, у якому він не має права грати, він може перемістити цього гравця до правильного дивізіону для наступних раундів, але ТІЛЬКИ якщо обидва дивізіони грали однаковий курс. Якщо ні, гравця потрібно видалити з події. 

E. Гравцям дозволено брати участь у запланованих раундах один раз на подію, якщо подія:

 1. має різні дивізіони, які змагаються в різні дні; і 
 2. ці дні вказані як окремі записи в календарі PDGA.

F. Гравець повинен належним чином ідентифікувати себе за іменем та номером PDGA під час змагань санкціонованих PDGA. Гравці, які бажають залишитися анонімними або видають себе за іншу особу, будуть дискваліфіковані з події та можуть бути виключені з туру PDGA.

G. Професійні гравці, які грають у професійному дивізіоні, змагаються за гроші. Гравці-аматори, які грають у професійному дивізіоні, можуть приймати гроші, лише ставши професіоналами, або вони можуть відмовитися від грошей і прийняти лише трофей (якщо він доступний), щоб зберегти свій статус аматора (див. 1.10 A та 1.10.B). Однак аматори, які приймають готівку в Лігах PDGA, не стають професіоналами або не втрачають статус аматорів через це (див. 1.14.C.3). 

H. Гравці, які грають в аматорському дивізіоні, змагаються за трофеї та/або призи. 

I. Жінки можуть змагатися в змішаних дивізіонах, якщо вони бажають, але чоловіки не можуть змагатися в жіночих дивізіонах (див. Політику PDGA щодо права на участь у дивізіонах з гендерним обмеженням). 

J. Гравець-любитель може змагатися в будь-якому професійному дивізіоні, до якого він має право, залежно від віку, статі та формату змагань. 

K. Професійний член PDGA може змагатися в аматорських дивізіонах лише в окремих випадках (див. 2.04). 

L. Директор турніру може обмежити дивізіони, які вони бажають запропонувати на своєму заході, перерахувавши лише категорії, які він планує у своїй реєстраційній формі. Якщо пропонується дивізіон і принаймні чотири гравці, які відповідають вимогам, реєструються для цього дивізіону, цей дивізіон має бути проведений. Якщо в запропонованому дивізіоні реєструється менше чотирьох гравців, які відповідають вимогам, або на момент закінчення реєстрації в дивізіоні немає чотирьох гравців, які відповідають вимогам, Директор турніру вирішує, проводити дивізіон чи ні (див. 1.03.I). Директорам турніру рекомендується заохочувати дивізіони, які в іншому випадку можуть набрати недостатньо гравців (див. 1.02.C.2.c), і проводити такі дивізіони, навіть якщо зареєстровано менше чотирьох гравців, які відповідають вимогам. 

M. Членам PDGA дозволяється грати в будь-якому дивізіоні, до якого вони мають право, якщо цей дивізіон пропонує Директор турніру. Усі місцеві правила, які змушують гравця підвищуватися в дивізіоні на основі попередньої результативності, є недійсними та не застосовуються до заходів, санкціонованих PDGA.

2.02 Винятки

A. Гравцям дозволяється входити до дивізіону на основі рейтингів, у якому вони інакше не мали б права брати участь, лише за таких обставин: 

 1. За умови схвалення перед турніром Директором із Підтримки PDGA.
 2. Гравці, які втратили право на участь у дивізіоні через оновлення рейтингів, можуть брати участь протягом двох тижнів після оновлення, за умови, що вони попередньо зареєстровані на подію, про яку йдеться, на розсуд Директора турніру.
 3. Якщо змагаються у відповідній Серії балів (див. 2.02.B).

B. Гравцям може бути дозволено потрапити в дивізіон на основі рейтингів, у якому вони інакше не мали б права брати участь як частина серії очок, за умови, що:

 1. Директор Серії зв’язався з PDGA та отримав попереднє схвалення від Директора з Підтримки заходів PDGA.
 2. Серія дозволяє гравцям залишатися в дивізіоні протягом усієї Серії.
 3. Гравець жодного разу протягом Серії не виступав у вищому дивізіоні.
 4. Рейтинг гравця не перевищує на 20 балів верхню межу рейтингу для дивізіону, в якому він хоче змагатися.

2.03 Перекласифікація Професіонал/Аматор

A. Від Професійного до Аматорського

 1. Гравці, зареєстровані в PDGA як Професіонали, можуть подати петицію до Менеджера з членства PDGA або Директора з Підтримки заходів PDGA щодо перекласифікації на Аматора.
 2. Гравці повинні відповідати всім вимогам для перекласифікації.

B. Від Аматора до Професіонала

 1. Любитель, який бажає змінити свою класифікацію на професіонала, може зробити це, звернувшись до менеджера з членства PDGA.
 2. Гравець-аматор автоматично перекласифікується як професіонал, якщо гравець прийняв готівку під час змагань у професійному дивізіоні (див. 1.10.A та 1.10.B).
 3. Прийняття готівки за перемогу в допоміжних змаганнях, таких як Асе-рейс або змагання CTP, не означає, що гравець відмовиться від статусу аматора.

2.04 Професіонали грають Am / Am грають Pro

A. Професіонали можуть змагатися в аматорських дивізіонах, які пропонуються на змаганнях PDGA A-Tier, B-Tier і C-Tier, на які вони кваліфікуються на основі рейтингу гравця, віку та статі, як зазначено в розділі Професіонали грають AM у таблиці Дивізіони, Рейтинги, Поінти. 

B. Таким гравцям нараховуються бали для Аматорів за їх результативність, але ці бали не мають права на нагороди наприкінці року Pro або запрошення на Pro Worlds. 

C. Гравці-аматори, які виступають у Pro дивізіонах, отримують очки Pro за свою результативність, але ці бали не мають права на отримання нагород для Аматорів наприкінці року або запрошення на Аматорський Чемпіонат Worlds.

2.05 Справжній Аматор (True Amateur)

True Amateur — це позначення, яке використовується PDGA стосовно тих аматорських змагань або аматорської частини змагань, які сприяють справжньому духу аматорської легкої атлетики, вручаючи лише трофеї найкращим гравцям турніру, а не виплату товарами. Натомість усі гравці події отримують однакову цінність через свій турнірний досвід завдяки наданим турнірним зручностям (див. Інструкції для Справжніх Аматорів).

Розділ 3: Кодекс поведінки гравця

3.01 Загальні положення

A. Усі члени PDGA повинні утримуватися від будь-якої поведінки, яка шкодить грі в диск-гольф і PDGA, як на курсі, так і поза ним. 

B. Усі гравці повинні дотримуватись Офіційних Правил диск-гольфу та Посібника зі Змагань. 

C. Гравцям не дозволяється мати на полі мобільні телефони або пейджери з увімкненою звуковою системою під час будь-якого раунду змагань. Крім того, персональні музичні програвачі та інші пристрої слід використовувати виключно з особистими навушниками, а гучність має підтримуватися на такому рівні, щоб інші гравці не чули його, перешкоджали гравцеві ефективно взаємодіяти зі своєю групою під час підрахунку результатів або порушували комунікацію при загрозі безпеці для гравця, якщо він не почує «Fore!» від інших гравців або попереджувальні звуки Директора турніру. Нездатність повноцінно взаємодіяти з вашою ігровою групою через особисті музичні програвачі та інші пристрої вважається порушенням правил ввічливості, що підлягає правилам порушення ввічливості та штрафам. 

D. Тварини не можуть супроводжувати гравців, за винятком гравців, чия інвалідність або стан здоров’я вимагає використання акредитованої тварини-помічника. Гравці зобов’язані повідомляти Директора Турніру про використання акредитованих службових тварин під час гри. 

E. PDGA залишає за собою право визначати та застосовувати подальші дисциплінарні заходи щодо своїх гравців і членів, які можуть призвести до випробувального терміну або відсторонення від санкціонованих PDGA заходів або остаточної втрати членства PDGA. Для отримання додаткової інформації див. Дисциплінарний процес PDGA.

3.02 Темп Гри

A. Усі учасники повинні грати без зайвих затримок і докладати всіх зусиль, щоб не відставати від групи попереду. Очікується, що гравці швидко переходитимуть від завершення однієї лунки до наступної лунки. Будь-яка необґрунтована затримка не повинна впливати на темп гри в групі, що йде позаду. Крім того, просуваючись по курсу, гравець не повинен надмірно затримувати гру своїми діями. 

B. Гравець, який спричиняє невиправдані затримки, може бути покараний за надмірний час за згодою ігрової групи або Офіційної Особи турніру (див. 802.03, Надмірний час).

3.03 Неналежна поведінка гравця

A. Усі гравці повинні дотримуватися професійних стандартів спортивної етики, ввічливості та доброчесності під час участі в змаганнях, санкціонованих PDGA, і під час коментування для ЗМІ. Поведінка, яка порушує цей стандарт, підпадає під порушення правил ввічливості, які оголошуються гравцями (див. 812, Ввічливість), покарань, які призначає Директор Турніру, і будь-яких інших дисциплінарних заходів, які PDGA вважає доцільними. 

B. Якщо гравець порушує вищевказаний стандарт, Директор турніру може на власний розсуд винести турнірне попередження за перше порушення (крім випадків, визначених у 3.03.C). В іншому випадку Директор турніру негайно дискваліфікує гравця. Дії, які порушують цей стандарт, включають, але не обмежуються:

 1. Повторне та відверте використання образливої або нецензурної лексики.
 2. Кидання предметів у гніві (окрім дисків у грі).
 3. Відкрита грубість або загрозлива поведінка будь-кому з присутніх.
 4. Навмисне та відверте руйнування, зловживання або вандалізм щодо майна, включаючи тварин і рослин (див. 803.03, Пошкодження курсу).
 5. Публічна демонстрація або вживання алкоголю, навіть якщо це законно або дозволено, після двохвилинного сигналу до моменту здачі картки гравця на події, санкціонованій на рівні C-Tier або нижче (див. 3.03.C.4 щодо покарань на подіях, санкціонованих на B-Tier або вище). Це правило не поширюється на Ліги, де, якщо місцеве законодавство та правила проведення змагань це дозволяють, гравці, які досягли відповідного віку, можуть вживати алкоголь під час раунду (див. 1.14.C.4).
 6. Надмірне вживання алкоголю або перебування в стані алкогольного сп’яніння на місці змагань.
 7. Явне недотримання правил диск-гольфу під час змагань або відмова від них (див. 801.02.B).
 8. Перешкоджання, нездатність чи відмова співпрацювати з будь-яким розслідуванням офіційною особою щодо поведінки гравця або поведінки іншого гравця.
 9. Навмисне намагання маніпулювати рейтингом свого гравця шляхом навмисної неправильної гри або вилучення (див. 811.E, Помилкова гра).
 10.  Діяльність, не перерахована тут або в 3.03.C, яка порушує державні або місцеві закони чи розпорядження, правила парків або правила диск-гольфу.

C. Наступні дії також порушують вищевказаний стандарт. Гравці, які вчинили одне або декілька з цих порушень, не отримають попередження та будуть негайно дискваліфіковані Директором турніру:

 1. Шахрайство: навмисна спроба обійти правила гри.
 2. Фізичні напади на всіх присутніх.
 3. Публічний показ або використання незаконних або заборонених речовин з порушенням будь-якого чинного законодавства (національного/федерального, штату/провінції, місцевого/міського/окружного тощо) від двохвилинного сигналу до моменту здачі картки гравця.
 4. Публічний показ або вживання алкоголю на заходах PDGA, санкціонованих на B-Tier або вище, або марихуани на заходах PDGA, санкціонованих на будь-якому рівні, навіть якщо це законно чи дозволено, починаючи з двохвилинного сигналу і до моменту, коли гравець здає картку результатів.

D. Гравці зобов’язані повідомляти про будь-яку неналежну поведінку гравця Офіційній Особі турніру, якщо така можливість є, або Директору Турніру безпосередньо після завершення раунду.

E. Директори турніру повинні якомога швидше повідомляти PDGA про будь-які дискваліфікації та неналежну поведінку гравців. 

F. Дискваліфіковані гравці позбавляються будь-яких грошових призів або товарів і не отримають відшкодування вступних внесків. 

G. Публічний показ або використання тютюнових виробів персоналом змагань, гравцями та їхніми кедді, заборонено в будь-який час на змаганнях PDGA будь-якого рівня, які проходять виключно юніорські дивізіони (тобто дивізіони, що починаються з префіксів MJ та/або FJ), включаючи Юніорський Чемпіонат Світу PDGA.

Такий публічний показ або використання також заборонено на всіх інших подіях серії Major і Elite Series PDGA, а також на тих подіях, які проводяться одночасно з цими подіями Major і Elite Series, починаючи з двохвилинного сигналу і до моменту здачі картки результатів.

 1. Ця заборона стосується куріння та жувальних тютюнових виробів, а також електронних і парових цигарок, незалежно від того, на основі тютюну чи ні. Ця заборона не поширюється на продукти для відмови від куріння, які не продукують дим, такі як нікотинова гумка, нікотинові пластирі або нікотинові льодяники. 
 2. Для гравців та їхніх кедді будь-яке порушення цих заборон розглядатиметься як порушення принципу ввічливості, і порушників попросять прибрати продукт до завершення раунду. Подальші порушення є порушеннями ввічливості, за які виконуються штрафні кидки (див. 812.C, Ввічливість). Повторні порушення можуть призвести до дискваліфікації (див. 3.03.B). 
 3. На всіх змаганнях, не пов’язаних з юніорами, до яких застосовується ця політика, Директор турніру може виділити спеціальні місця для куріння, приховані від глядачів, для гравців, кедді та персоналу змагань під час раунду, а всі правила, що стосуються темпу гри, залишаються в силі. (див. 3.02). 
 4. На змаганнях PDGA будь-якого рівня, які пропонують виключно юніорські дивізіони, включно з Чемпіонатом світу PDGA серед юніорів, спеціальні місця для куріння надаватися не будуть. 
 5. У випадках, коли місцеві закони та правила суперечать цій політиці, будь ласка, зв’яжіться з Директором підтримки заходів PDGA, щоб отримати вказівки.

3.04 Дрес-код

A. Усі порушення політики дрес-коду вважаються порушенням принципу ввічливості (див. 812, Ввічливість). 

B. Усі учасники та персонал повинні носити верхній одяг та нижній верхній одяг, наприклад сорочку та штани. 

C. Усі учасники та персонал повинні носити взуття або інші засоби захисту ніг. Гравцям заборонено грати босоніж. Допускаються босоніжки або шльопанці. 

D. Наступний дрес-код для всіх учасників буде дотримуватись на всіх Elite Series and Major подіях PDGA. PDGA також рекомендує застосовувати цей дрес-код на змаганнях A-Tier і нижчого рівня, але це рішення приймає виключно Директор турніру:

 1. Очікується, що всі гравці та персонал змагань і турнірів, санкціонованих PDGA, повинні одягатися належним чином і підтримувати чистий і доглянутий вигляд на всіх локаціях змагань і пов’язаних з ними заходів.
 2. Усі гравці повинні носити верхній одяг, який закриває верхню частину грудей і нижню частину тулуба. Допускається добре зшита футболка поло, з рукавами або без них. Добре зшита цільна тенісна сукня або верхній одяг із лямками шириною мінімум 2,5 см також прийнятні. Безрукавки заборонені учасникам.
 3. Футболки не допускаються, за винятком учасників у Юніорському та Аматорському дивізіонах під час попередніх раундів. Юніори та Аматори не повинні носити футболки під час півфінальних та фінальних раундів. Дозволяються футболки з круглим або v-подібним вирізом, виготовлені з високоякісних або високотехнологічних матеріалів, таких як Dry-Fit, Cool-Max та інші.
 4. Футболки, які звисають нижче нижньої лінії шортів гравця, повинні бути заправлені.
 5. На курс не допускаються гравці у яких рвані футболки, шорти чи штани. Це включає непідшиті, порвані або вирізані «вентиляційні отвори».
 6. На будь-якому одязі не допускається використання образливих, непристойних або непристойних гасел чи логотипів. Гравці Юніори не можуть носити гасла чи логотипи, що стосуються алкоголю, тютюну чи наркотиків.
 7. Цей дрес-код діятиме від початку до кінця кожної події, включаючи всі раунди турніру.
 8. Гравці, які не потрапили на турнір, але бажають залишатися на місці протягом турніру, вважатимуться глядачами та не будуть зобов’язані дотримуватися дрес-коду.

3.05 Візки, Кедді та Групи

A. Гравці зобов’язані ходити пішки під час турнірних раундів на всіх подіях PDGA, якщо не надається альтернативний транспорт, як-от гольф-кар, у межах плати за реєстрацію на подію (а не за бажанням) для всіх гравців в одному змагальному дивізіоні.

B. Кедді — це особа, яка носить спорядження гравця або надає іншу допомогу під час раунду. Гравці можуть призначати по одному кедді протягом свого раунду. Кедді має бути щонайменше 13 років і він повинен відповідати тим самим Офіційним правилам диск-гольфу та Посібнику зі Змагань, яких повинен дотримуватися їхній гравець, включаючи дрес-код, хоча кедді не обов’язково має бути членом PDGA або сертифікованим Офіційним представником.

C. Гравці, які вирішують використовувати кедді, нестимуть виключну відповідальність за поведінку свого кедді від двохвилинного сигналу до моменту, коли гравець буде здавати картку результатів. Будь-які покарання за неналежну поведінку кедді (як визначено в цьому розділі та в 3.03) застосовуватимуться як до гравця, так і до кедді.

D. Кедді не є частиною групи гравців для групових оголошень або рішень.

E. Гравці повинні проінструктувати своїх кедді дотримуватися розумної дистанції та не заважати кидку суперника.

F. Для тих гравців, які бажають використовувати пристрій для перенесення, схвалені пристрої для перенесення включають рюкзаки та сумки для диск-гольфу, складні крісла та спеціальні візки. На будь-яких заходах PDGA забороняється використовувати будь-яких тварин, пристрої з приводом двигуна чи велосипеда як засоба для перенесення.

G. У подіях PDGA Majors і Elite Series група складається з самих гравців, окремого кедді кожного гравця, будь-якого активного персоналу турніру, наприклад обслуговуючого персоналу таблиці лідерів, Офіційних Осіб турніру тощо, і ЛИШЕ будь-яких медіа з повноваженнями. Інші люди не можуть бути в групі, що грає. Усі інші (включно з гравцями, які вже завершили свій раунд) вважаються глядачами та повинні залишатися у визначених зонах для глядачів подалі від ігрової групи.

3.06 Відносини зі ЗМІ та спонсорами

A. Усі учасники погоджуються з тим, що PDGA та його агенти можуть публікувати фотографії та зображення їхньої участі в заходах, санкціонованих PDGA.

B. Усі гравці на турнірах PDGA Elite Series і Major просять бути доступними для будь-яких ЗМІ під час перебування на місці, за винятком під час або протягом 30 хвилин до початку змагального раунду.

C. Співробітники засобів масової інформації повинні утримуватися від інтерв’ю з гравцем до того, як главеці офіційно здадуть свою картку результатів Офіційним особам турніру.

D. Найновішу інформацію про медіа на заходах PDGA можна знайти в документі PDGA Media Policy.

3.07 Торгова Політика Туру

A. Директор турніру може відмовити будь-якому постачальнику в доступі до місця проведення турніру та його околиць на власний розсуд.

B. Якщо це можливо, спонсори/постачальники несуть відповідальність за отримання необхідних дозволів від відповідних установ/юрисдикцій і повинні надати дозволи Директору турніру за запитом.

C. Недотримання цієї політики постачальником може призвести до подальших дисциплінарних заходів з боку PDGA.

3.08 Права та Обов’язки Директора Турніру

PDGA визнає, що сила організації та стійкість турніру з диск-гольфу залежать від партнерства між PDGA та Директором Турніру. Щоб допомогти Директору турніру краще виконувати свою роботу, PDGA наділила його певними правами. Директор турніру також несе відповідальність перед PDGA та його гравцями, включаючи, але не обмежуючись, наступне:

A. Від будь-якого кваліфікованого поточного учасника PDGA віком від 18 років, який зацікавлений у проведенні санкціонованого PDGA заходу, може знадобитися пройти онлайн-тест оцінювання, перш ніж він зможе керувати цією подією. Цей тест базуватиметься на Офіційних правилах диск-гольфу та Посібнику зі Змагань. Члени PDGA віком до 18 років не можуть бути Директорами Турніру.

B. Директори турніру погоджуються дотримуватися стандартів туру PDGA та вимог до санкцій для визначеного рівня рівня події.

C. Від Директорів Турніру може вимагатися підписати заяву про те, що вони прочитали Офіційні Правила Гри в Диск-гольф і Посібник зі Змагань, а також погоджуються дотримуватись їхнього змісту та забезпечувати їх дотримання, перш ніж вони зможуть керувати будь-яким заходом, схваленим PDGA.

D. Директори турнірів повинні розкривати фінансову інформацію про свої турніри, як зазначено в Угоді про санкції PDGA. Однак, окрім розкриття інформації, яке вимагає PDGA, будь-яке додаткове оприлюднення фінансової інформації, пов’язаної з турніром, є виключно на розсуд Директора турніру.

E. Відповідно до розділу 2.4 Статуту PDGA, Директори турніру не можуть відмовити будь-кому на основі їх раси, віку, релігії, сексуальної орієнтації, кольору шкіри, національності, інвалідності, статі, гендерної приналежності чи походження.

F. Директори турніру повинні дотримуватися діючих дисциплінарних заходів щодо гравців PDGA.

G. Будь-які питання, які можуть виникнути під час турніру, незалежно від того, чи описані вони в будь-якому існуючому документі PDGA, включаючи звинувачення у зловживанні обов’язками з боку директора турніру, можуть бути доведені до відома PDGA через дисциплінарний процес PDGA.

H. Якщо подія не відповідає критеріям або Директор турніру не виконує обов’язки, викладені в Угоді про санкціонування, Стандартах туру, Політиці конфіденційності PDGA та Посібнику з проведення змагань, PDGA залишає за собою право понизити подію в майбутньому або відсторонити Директора турніру від проведення майбутніх подій.

I. Неналежне звітування про результати події або невиконання фінансових зобов’язань щодо події може призвести до подальших дисциплінарних заходів, включаючи призупинення членства та привілеїв Директора турніру в PDGA.