Навчання

Щоб навчитися грати в диск-гольф потрібно виконати кілька дій:

1. Роздобути хоча б 1 диск для гри в диск-гольф. Це повинен бути спеціальний диск, призначений саме для цієї гри. Для новачків підійде паттер або мід-Рейндж (дивись посилання “про диски”). Його можна взяти в друга, попросити у досвідчених гравців спробувати, ну або, якщо ви впевнені, що ваш шлях в диск-гольф тільки починається – купити в спеціалізованому магазині.

2. Знайти місце для гри. Звичайно це має бути спеціальне місце – диск-гольф парк. Всі українські диск-гольф парки і інформація по ним знаходиться в розділі “Диск-гольф в Україні”. Саме там ви зустрінете гравців, зможете пограти з справжніми диск-гольф корзинами, якщо вони там встановлені.
Якщо ви живете в місті, в якому немає диск-гольф парку, то його можна придумати самому, а замість кошиків використовувати дерева. Однак не забудьте написати нам і проконсультуватися про особливості гри. Якщо цей спорт зацікавить вас дуже сильно, ми можемо допомогти організувати турнір!

3. Знайти друзів, кому буде цікаво піти і спробувати пограти разом з вами. Пам’ятайте, диск-гольф це не тільки спорт високих досягнень. Це ще й прекрасний спосіб відпочити, провести час з друзями на свіжому повітрі. Спільна гра допоможе навчитися набагато швидше, а якщо ви знайдете ще й досвідчених гравців – то успіх не за горами.

4. Вивчити правила (або хоча б короткі правила) і подивитися декілька відеороликів з гри.