Диск-гольф для військових які проходять реабілітацію

Для військових які проходять реабілітацію зробити день фізичної активності та показали диск-гольф. Гравці взяли з собою переносний кошик Discmania та диски для гри.

Дійство відбулось від ГО Junior за сприяння УФЛД в одному з центрів реабілітації військових.

Як написав Олександр Педан:

Я побачив, як на початку військові  боялися й казали, що їм не можна займатись спортом, але головний лікар переконував: “ні, хлопці, вам треба”. Ця трансформація від “ні, я не можу, не хочу” до “дякую, було круто, приїжджайте ще” дуже сильно надихнула.

Зараз нашим військовим, які лікуються або проходять реабілітацію, дуже необхідна підтримка.

Домовилися, що наші представники федерації будуть приїжджати в центри раз на кілька тижнів, навіть проводити турніри з петанку та диск-гольфу.

*Національна програма психічного здоров’я та психосоціальної підтримки – ініціатива першої леді Олени Зеленської, яка має на меті допомогти громадянам подолати пов’язаний з війною стрес і наслідки пережитих травматичних подій, запобігти розвитку психічних розладів. Розробку та впровадження програми координує Міністерство охорони здоров’я України у тісній взаємодії з українськими та міжнародними фахівцями. Ініціатива реалізується за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я.