Про диски для диск-гольфу

Навіщо потрібні різні диски? Яка між ними різниця? Чим керуватися при виборі?

Володіючи різними характеристиками, диски утворюють 4 основні групи:

Distance driver (Драйвер на дальні кидки) – відрізняються дуже високою швидкістю

Fairway drive (Контрольований драйвер) – висока швидкість, покращене планування, зменшена ступінь повороту і спаду.

Midrange (Середній драйвер) – диски для середньої дальності кидків і далеких патів (влучень у корзину).

Putt & Approach (Підкидання і Пат) – диски з невисокою швидкістю і практично нульовим поворотом і спадом, призначені для потрапляння в корзину.

 

Найбільш важливе, що потрібно знати про диски, це те, що кожен диск володіє чотирма характеристиками.

Speed ​​(Швидкість) – Speed ​​це здатність диска прорізати повітря. Більш швидкі диски летять далі проти вітру при менших зусиллях. Більш повільні диски важче кидати на велику відстань, але у них менше шансів полетіти за корзину.

Glide (Планування) – Glide описує здатність диска зберігати висоту під час польоту. Більше планування краще для новачків і для покриття більшої дистанції, особливо за вітром. Диск з номером 6 володіє найкращим плануванням. Новачки повинні вибирати диски з великим номером.

Turn (Поворот) – Turn або Швидкісний поворот це тенденція диска повертати направо (для ПРБХ праворукого бекхенду) під час початкової стадії польоту. Диск з відміткою 0 має найбільший опір повороту, в той час як диск з відміткою -5 повертає найбільше. Диски від -2 до -5 є хорошими роллерами.

Fade (Спад) – Fade або Повільний спад. В кінці польоту всі диски мають спад/гак наліво (для ПРБХ *) але деякі мають більший спад, ніж інші. Диск з відміткою 0 закінчує політ найбільш прямо з дуже маленьким спадом (крюком), в той час, як диск з відміткою 3 спадає в кінці польоту найсильніше.

ПРБХ * – праворукий бекхенд